Behringer iNuke NU6000DSP – 6000W USB Power Amfi
| Ürün Kodu | NU6000DSP |
| Marka | Behringer |
| Kanal | 2 |
| Power Sınıfı | D sınıfı |
| Watt/Yan @ 8 Ohm | 1500W/yan @ 8 ohm |
| Watt/Yan @ 4 Ohm | 3000W/yan @ 4 ohm |