Behringer iNuke NU3000DSP – 3000W USB Power Amfi
| Ürün Kodu | NU3000DSP |
| Marka | Behringer |
| Kanal | 2 |
| Power Sınıfı | D sınıfı |
| Watt/Yan @ 8 Ohm | 440W/yan @ 8 ohm |
| Watt/Yan @ 4 Ohm | 880W/yan @ 4 ohm |
| Watt/Yan @ 2 Ohm | 1500W/yan @ 2 ohm |
| Watt Köprüleri | 3000W @ 4 ohm, 1500W @ 8 ohm |