Gizlilik İlkesi

Gizlilik ve Güvenlik


KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Maydos Müzik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, üyelik sistemi veya alışverişi tamamlayabilmeniz için bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Müşteri ve ziyaretçilerin kişisel bilgilerini gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutmaktayız. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, teslimat adresi, telefon, siparişleriniz ve satın aldığınız ürünler vb…) kesinlikle üçüncü kişi veya kuruluşlara verilmez.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan görülememektedir!

Her türlü sorunuz için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.