Behringer iNuke NU1000DSP – 1000W USB Power Amfi
| Ürün Kodu | NU1000DSP |
| Marka | Behringer |
| Kanal | 2 |
| Power Sınıfı | D sınıfı |
| Watt/Yan @ 8 Ohm | 150W/yan @ 8 ohm |
| Watt/Yan @ 4 Ohm | 300W/yan @ 4 ohm |
| Watt/Yan @ 2 Ohm | 500W/yan @ 2 ohm |
| Watt Köprüleri | 1000W @ 4 ohm, 500W @ 8 ohm |